مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.
صفحه اصلی وبلاگ آسانسورهای خاص آسانسور گنبد آسمان نما

آسانسور گنبد آسمان نما

IMG

اگر مسیرتان به استکهلم افتاد، حتما از ساختمان کروی اریکسون (مربوط به شرکت مخابراتی اریکسون)، بزرگترین ساختمان کروی جهان بازدید کنید. کاربرد اصلی این سازه عجیب برگزاری بازیهای لیگ جهانی هاکی روی یخ، فوتسال و کنسرت‏های موسیقی است اما جاذبه های متفاوت این ساختمان شما را به علاقه مند به حرکت به سوی بالای این کره میکند. البته برای رفتن به بالاترین طبقه آن حتما نیاز به آسانسورهای ویژه ای خواهید داشت و از این طریق با آسانسورهای آسمان نما آشنا می‏شوید!

کابین های کروی و شیشه ای این آسانسور با ظرفیت 16 نفر، هر 10 دقیقه یکبار حرکت کرده و به مدت 30 دقیقه مسافرین را مجذوب زیبایی حاصل از ترکیب مهندسی و هنر می‏نماید. در بالاترین قسمت ساختمان کروی اریکسون به ارتفاعی حدود 130 متر از سطح دریا خواهید رسید و در آنجا علاوه بر استفاده از رستوران و کافی شاپ می‏توانید یک نمای پانورامیک زیبا از تمام شهر استکهلم داشته باشید.

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان