مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

فلکه هرزگرد چدنی

تولیدات آسانسور,فلکه هرزگرد,فلکه هرزگرد

رایج ترین فلکه های هرزگرد آسانسور از جنس چدن هستند که در ابعاد مختلف و متناسب با ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند. آیتم های مختلفی در تولید فلکه هرزگرد چدنی اهمیت دارد که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

رایج ترین فلکه های هرزگرد آسانسور از جنس چدن هستند که در ابعاد مختلف و متناسب با ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند. آیتم های مختلفی در تولید فلکه هرزگرد چدنی اهمیت دارد که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.


فلکه هرزگرد چدنی بر اساس نوع چدن استفاده شده به دسته های مختلفی تقسیم شده که با توجه به نوع کاربرد و حساسیت استفاده از فلکه هرزگرد در صنعت آسانسور و پله برقی استفاده می گردند. به طور مثال فلکه های هرزگرد از جنس چدن داکتیل یا از جنس چدن خاکستری از رایج ترین انواع چدن مورد استفاده در صنعت آسانسور هستند.

محصولات تولیدی این مجموعه که با برند «SetLift یا سخاوت» در بازار شهرت دارد بهترین نمونه های تولیدی در سطح کشور هستند. تیم تحقیقو توسعه شرکت ستاره فراز نما (خدمات فنی و مهندسی سخاوت) با انجام آزمایشات متعدد موفق به ایجاد ترکیبی خاص از انواع چدن ها برای عملیات ریخته گری فلکه هرزگرد شده است و فلکه های هرزگرد تولید این مجموعه با چدن آلیاژی ویژه به دست مصرف کنندگان می رسد. در صورت درخواست مشتریان محترم امکان سختکاری شیارهای فلکه هرزگرد نیز وجود دارد که تاثیر به سزایی در افزایش طول عمر مفید این قطعه مهم از آسانسور دارد.

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان
}