مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

فلکه هرزگرد سفارشی

تولیدات آسانسور,فلکه هرزگرد,فلکه هرزگرد

با توجه به تنوع تولید در موتورهای آسانسور به منظور تامین زاویه آلفا و پاس کردن محاسبات استاندارد نیاز به انواع فلکه های هرزگرد در ابعاد و اندازه های مختلف است، به همین منظور از فلکه های سفارشی در پروژه ها به مقدار زیادی استفاده می شود.

با توجه به تنوع تولید در موتورهای آسانسور به منظور تامین زاویه آلفا و پاس کردن محاسبات استاندارد نیاز به انواع فلکه های هرزگرد در ابعاد و اندازه های مختلف است، به همین منظور از فلکه های سفارشی در پروژه ها به مقدار زیادی استفاده می شود.


فلکه هرزگرد سفارشی دقیقا مطابق با فلکه اصلی موتور و نیز مطابق با نیازهای محاسبات استاندارد آسانسور طراحی و تولید می شود.

در تولید فلکه های سفارشی آیتم های مختلفی حائز اهمیت هستند که به صورت خلاصه به برخی از آن ها اشاره می شود.

ظرفیت کابین:

با توجه به ظرفیت کابین و در نظر گرفتن این نکته که فلکه هرزگرد جزو قطعات تحت بار در آسانسورهای کششی می باشد نوع فلکه هرزگرد انتخاب می گردد.

بلبرینگ ها:

با توجه به سرعت و ظرفیت و کاربری آسانسورها مشاورین فروش فلکه هرزگرد در خدمات فنی و مهندسی سخاوت بهترین پیشنهاد متناسب با پروژه شما را ارائه می دهند که شامل استفاده از انواع مختلف بلبرینگ ها در فلکه هرزگرد می شود.

شفت:

میزان فشار وارد شده بر فلکه هرزگرد عملا به وسیله شفت آن تحمل می شود پس انتخاب شفت متناسب با شرایط پروژه از موضوعات بسیار حساس و مهم می باشد.

یاتاقان بندی:

با توجه به نوع پروژه و محل نصب فلکه هرزگرد نوع یاتاقان مورد استفاده بایستی انتخاب شود. خدمات هنی و مهندسی سخاوت با تولید انواع یاتاقان های با کیفیت و ویژه امکان استفاده از انواع روش های نصب فلکه هرزگرد را برای شما فراهم آورده است.

انواع یاتاقان ها عبارتند از:

الف- یاتاقان بلوکی

ب- یاتاقان نبشی

ج- یاتاقان کرپی

د- یاتاقان صفحه ای

 

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان
}