مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

فلکه هرزگرد قطر 40cm آماده

تولیدات آسانسور,فلکه هرزگرد,فلکه هرزگرد

پروفروش ترین فلکه های هرزگرد موجود در سطح بازار با مشخصات خاصی عرضه می شوند که عبارتند از فلکه هرزگرد با قطر 40 سانتیمتر و 4 و 5 شیار با شفت 40 میلیمتری که طیف گسترده ای از آسانسورهای با سیستم 1:1 از آن ها استفاده می کنند.

پروفروش ترین فلکه های هرزگرد موجود در سطح بازار با مشخصات خاصی عرضه می شوند که عبارتند از فلکه هرزگرد با قطر 40 سانتیمتر و 4 و 5 شیار با شفت 40 میلیمتری که طیف گسترده ای از آسانسورهای با سیستم 1:1 از آن ها استفاده می کنند.


با توجه به نوع اجرای آسانسورهای با سیستم 1:1 که بخش عمده ای از آسانسورهای موجود در سطح شهرها را به خود اختصاص می دهد یکی از روتین ترین فلکه های مرود استفاده در این نوع آسانسورها فلکه های هرزگرد با قطر 40 سانتیمتر، 4 یا 5 شیار و با قطر شفت 40 میلیمتری است. این فلکه ها بهترین گزینه از نظر اقتصادی برای موتورهای گیربکسی با سیستم 1:1 هستند که از سیم بکسل با قطر 10 میلیمتر در آن ها استفاده شده است.

از جمله عواملی که در تهیه فلکه هرزگرد قطر 40 سانتیمتر با 4 یا 5 شیار باید به آن ها توجه نمود می توان اشاره کرد به:

الف- وزن فلکه: که خود نشان دهنده میزان چدن به کار رفته در آن است و در نتیجه می توان با تقریب خوبی عمر مفید تحمل بار در سیستم آسانسور را تخمین زد.

ب- بسته بندی: با توجه به قیمت پایین تر این نوع فلکه هرزگرد یکی از عوامل موثر در انتخاب در شرایط رقابتی کیفیت بسته بندی فلکه هرزگرد و شفت و یاتاقان آن است.

ج- بلبرینگ ها: از آنجاییکه در شرایط رقابتی برای کاهش هزینه ها همه اجزای محصول تحت تاثیر قرار می گیرد بایستی هنگام خرید به کیفیت بلبرینگ به کار رفته در فلکه هرزگرد دقت نمود.

د- تولید کننده معتبر و پاسخگو: همواره خرید از یک تولید کننده معتبر خیال خریدار را از اشکالات احتمالی که ممکن است در آینده پیش بیاید راحت می کند.

 

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان
}