مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

برای صادرات کالا به چین با هیچ گونه تحریم مواجه نیستیم/ امیدواریم تفاهم نامه اتاق بازرگانی ایران چین با مرکز ملی فرش ایران کارگشا باشد

لیست اخبار - اخبار بازرگانی 288 بار دیده شده 0 پیام
برای صادرات کالا به چین با هیچ گونه تحریم مواجه نیستیم/ امیدواریم تفاهم نامه اتاق بازرگانی ایران چین با مرکز ملی فرش ایران کارگشا باشد

«مجیدرضا حریری» رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین، در ارتباط با تفاهم‌نامه مشترک اتاق بازرگانی ایران و چین با مرکز ملی فرش ایران که به امضای طرفین رسید، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا، گفت: امضای هیچ تفاهم‌نامه و توافق‌نامه‌ای به معنای این نیست که صددرصد به اهداف تعریف شده، برسیم.

او در ادامه با اشاره به اینکه چین بازار مناسبی برای فرش دستباف ایرانی محسوب می‌شود، اظهار کرد: تنها امیدوار هستیم این تفاهم‌نامه کارگشا باشد و با کمک سیاستگذاران، تشکل‌های بخش خصوصی و اتاق ایران و چین بتوانیم برای بازار چین به عنوان بازاری نو که اطلاعات دقیقی از فرش ایرانی ندارد، برنامه‌های همه جانبه داشته باشیم.

حریری در پایان با توجه به قرار گرفتن کشور در شرایط تحریم‌های بین‌المللی تصریح کرد: برای صادرات کالا به چین، با هیچ‌گونه تحریم و محدودیتی مواجه نیستیم.

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان