مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

قطعات درب SetLift

تولیدات آسانسور,درب SetLift,درب SetLift

قطعات یدکی درب آسانسور همواره از جمله مهمترین عواملی است که افرادی که به دنبال تهیه و خرید درب ها هستند به آن توجه می کنند. علت این موضوع این است که تقریبا پر کار ترین قسمت آسانسور درب آسانسور بوده و در صورت نصب ناصحیح یا کیفیت نامطلوب قطعات به کار رفته در درب ها معمولا دردسرهای زیادی برای سرویس و نگهداری آسانسور ایجاد شده و بعضا منجر به خارج شدن از سرویس کل آسانسور می شود که با توجه به اهمیت جان مسافران آسانسور و ساکنان ساختمان بایستی از قطعات با کیفیت در درب های آسانسورها استفاده شود.

قطعات یدکی درب آسانسور همواره از جمله مهمترین عواملی است که افرادی که به دنبال تهیه و خرید درب ها هستند به آن توجه می کنند!

علت این موضوع این است که تقریبا پر کار ترین قسمت آسانسور درب آسانسور بوده و در صورت نصب ناصحیح یا کیفیت نامطلوب قطعات به کار رفته در درب ها معمولا دردسرهای زیادی برای سرویس و نگهداری آسانسور ایجاد شده و بعضا منجر به خارج شدن از سرویس کل آسانسور می شود که با توجه به اهمیت جان مسافران آسانسور و ساکنان ساختمان بایستی از قطعات با کیفیت در درب های آسانسورها استفاده شود.


مهمترین قطعات درب آسانسور که بایستی به صورت قطعه یدکی جداگانه در دسترس متقاضیان باشد عبارتند از:

موتور درب کابین:

درایو کنترل حرکت درب کابین:

سیم پیچ درب کابین:

کمان درب کابین:

قفل درب طبقه:

قرقره ها:

سوئیچ کنتاکت:

کفشک ها:


از جمله نکات حائز اهمیت در قطعات یدکی ارائه شده با برند SetLift اینست که این محصولات امکان جایگزینی با نمونه های اصلی ایتالیا و ترک درب های Selcom را دارد و نیز کیفیت تولید و عملکرد قطعات درب های خدمات فنی و مهندسی سخاوت با برند تجاری SetLift همواره با نمونه های اصل ایتالیا برابری می کند. واحد فروش درب های SetLift با در اختیار داشتن بانک قطعات یدکی پر مصرف درب با سرعت بسیار بالا نیاز مشتریان محترم در زمینه تامین قطعات یدکی درب آسانسور طرح Selcom را بر طرف می کند.

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان
}