مطالب روز :
در کشور نروژ آسانسورهايي براي دوچرخه قرار داده شده است .در خيابانهايی که شيب زيادي دارد و امکان رکاب زدن و بالا رفتن سخت است نصب شده است.
آسانسور “سانتا ژوستا” در شهر ليسبون-پرتغال- بيشتر نوستالژی تاريخی دارد و ارتفاع آن ۱۳ متر است.
آسانسور برج ۲۹۹ متري "ايفل" در پاريس-فرانسه هم از مشهورترين آسانسورهای هيجاني دنيا است.
مرکز تجاري "راکفلر" در منهتن –نيويورک- آسانسوری به ارتفاع ۲۴۳ متر دارد.
آسانسور جالب ۱۲۹ متری "آسمان نما" در استکهلم سوئد گردشگران را به تماشای زيبايي های آسمانها می برد.
“طاق دروازه”،يک طاق قوسي معروف در ميزروي-آمريکا- است که ۱۹۲ متر ارتفاع دارد و آسانسوري براي بردن گردشگران به بالاترين نقطه نيز موجود است.
آسانسور ۱۵۲ متري شهر "انتبرگن" در سوئيس، چشم انداز فوق العاده ای از درياچه واقع در شهر می دهد.
درد مفصل، علت ۳۰% از مراجعه به کلينيک ها ميباشد/ضرورت آسانسور در آپارتمان ها
آسانسور عمر متوسط يک آسانسور 15 سال است.
آینه آسانسور متخصصان با توجه به هزينه هاي سنگين نوسازي آسانسور به نصب آينه روي آوردند. امروزه در اغلب آسانسورها شما مي توانيد با نگاه کردن به آينه سرگرم شويد.
آسانسور آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
آسانسور بيلانگ بلندترين آسانسور دنيا بيلانگ به ارتفاع ۳۳۰متر در کشور چين قرار دارد.

درب کابین SetLift

تولیدات آسانسور,درب SetLift,درب SetLift

درب داخلی آسانسور یا همان درب کابین باید به صورت اتوماتیک باشد. این درب های اتوماتیک دارای تنوع بسیار زیادی هستند و عوامل متعددی در انتخاب و نصب آن ها دخیل هستند. همچنین بر اساس طراحی و تنوع تولید نیز به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند. درب های کابین تولید خدمات فنی و مهندسی سخاوت با نام تجاری SetLift در سطح بازار شناخته شده اند و طبق طراحی Selcom ایتالیا تولید می شوند.

درب داخلی آسانسور یا همان درب کابین باید به صورت اتوماتیک باشد. این درب های اتوماتیک دارای تنوع بسیار زیادی هستند و عوامل متعددی در انتخاب و نصب آن ها دخیل هستند. همچنین بر اساس طراحی و تنوع تولید نیز به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند.
درب های کابین تولید خدمات فنی و مهندسی سخاوت با نام تجاری SetLift در سطح بازار شناخته شده اند و طبق طراحی Selcom ایتالیا تولید می شوند.


درب آسانسور دارای تنوعی بسیار زیاد است که هم در درب کابین و هم در درب طبقه تکرار می شوند. علت این تکرار منطبق بودن درب کابین و طبقه بر یکدیگر است به طور مثال زمانی که درب طبقه آسانسور از نوع تلسکوپی باشد و در جهت راست باز شود درب کابین نیز بایستی به همین صورت انتخاب شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مراجعه منوی وبلاگ و مطالعه مقالات مرتبط با درب آسانسور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انواع درب کابین:

درب کابین تلسکوپی (درب کشویی): درب های تلسکوپی آسانسور با نام درب کشویی آسانسور نیز در بازار شناخته می شود و منظور از این اصطلاح این است که لته های درب کنار هم جمع شده و ورودی را برای عبور مسافران باز یا بسته می کند.

درب کابین سانترال (وسط باز شو): درب های سانترال همان طور که اسمشان پیداست از وسط باز شده و به طرفین حرکت کرده و ورودی کابین را برای مسافران باز یا بسته می کند.

ابعاد و اندازه:

درب های کابین SetLift بر اساس نیاز و طراحی آسانسور از سایز عرض 70 سانتیمتر تا 130 سانتیمتر تولید می شود و همین طور ارتفاع درب کابین SetLift از 200 سانتیمتر تا 240 سانتیمتر تولید می شود.

درب های خاص:

روکش استیل: بر اساس سفارش مشتری امکان تولید لته های درب با روکش استیل با کیفیت و مخصوص فراهم است.

درب شیشه ای: معمولا برای پروژه های لاکچری نیاز به زیبایی بیشتر در آسانسور و لوکس کردن فضای لابی و کابین است که برای این کار یکی از بهترین راه ها استفاده از درب های کابین و طبقه به شکل استیل فریم دار و شیشه ساده یا طرح دار است که زیبایی منحصر به فردی برای کل آسانسور به ارمغان می آورد.

سیستم محرکه ویژه: بر اساس نوع کاربری آسانسور مثلا بیمارستان یا فروشگاه و محاسبات ترافیک آسانسور نیاز به سیستم محرکه قوی تری برای درب آسانسور است. خدمات فنی و مهندسی سخاوت تامین کننده انواع سیستم محرکه درب های آسانسور با بهترین کیفیت و به صورت 100% وارداتی با کیفیت اوریجینال است.

پیغام خود را بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای تغییر تصویر کلیلک کنید
نظرات بازدید کنندگان
}