بهترین سایت آسانسور برای آموزش نصب، طراحی و استاندارد آسانسور در ایران کدامند؟

بهترین سایت آسانسور برای آموزش نصب، طراحی و استاندارد آسانسور در ایران کدامند؟

بهترین سایت آسانسور در زمینه آموزش، طراحی و نصب بر طبق اصول استاندارد انواع آسانسورها در ایران شرکت ستاره فراز نما و شرکت ست لیفت است. آدرس سایت شرکت فرازنما www.fnslift.com و آدرس سایت شرکت خدمات فنی مهندسی سخاوت www.setlift.com است.

سایت آسانسور شرکت ستاره فراز نما

سایت آسانسور شرکت ستاره فراز نما
سایت آسانسور شرکت ستاره فراز نما

شرکت ستاره فراز نما یکی از شرکت های فعال در زمینه صنعت آسانسور و پله برقی است که با تولید قطعات آسانسور فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت متشکل از تیمی متخصص و باتجربه که خدمات فنی زیادی در کارنامه فعالیت خود دارند. خدمات فنی این شرکت به شرح ذیل است:

  1. تولید موتور گیربکس آسانسور بر طبق استاندارد آسانسور سازی آلمان
  2. ارائه خدمات پس از فروش موتور گیربکس و انواع موتور گیربکس
  3. طراحی و تولید انواع قطعات آسانسور مانند درب، گاورنر، پاراشوت، هرزگر دریال، اورلود، قطعه های الکتریکی مانند شستی احضار و تابلو فرمان آسانسور
  4. طراحی و نصب انواع آسانسورها
  5. طراحی و ساخت انواع دستگاه و خط تولید کارخانه ماشین سازی
  6. طراحی سیستم های کنترل ضمانت کیفیت
  7. فروش انواع قطعات آسانسور

سایت آسانسور شرکت ست لیفت

سایت آسانسور شرکت ست لیفت
سایت آسانسور شرکت ست لیفت

شرکت خدمات فنی، مهندسی سخاوت یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه صنعت آسانسور در ایران است. این شرکت فعالیت خود را با طراحی و ساخت قطعات مکانیکی آسانسور آغاز و بعد از آن انواع موتور گیربکس آسانسور را تولید کرد. برای آشنایی با انواع آسانسورها، طراحی، تولید و نصب به سایت اینترنتی این شرکت به آدرس www.setlift.com مراجعه کرده و اطلاعات لازم در خصوص آسانسورها را به دست آورید. قبل از مراجعه به بهترین سایت آسانسور ست لیفت و ستاره فراز نما برای اینکه بهترین انتخاب را در نصب و راه اندازی آسانسورها داشته باشید، با انواع آسانسور آشنا شوید.

آسانسور

 آسانسور
آسانسور

با توجه به رشد جمعیت استفاده از تکنولوژی در زندگی روزانه باعث افزایش کیفیت زندگی افراد شده است. یکی از پرکاربردترین تجهیزات برای حمل و نقل و جابجایی راحت و آسان افراد و وسایل آسانسور است. آسانسورها برای حمل و جابجایی افراد در محیط های صنعتی، آپارتمان ها، مراکز خرید، بیمارستان ها با توجه به نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع آسانسور

انواع آسانسور
انواع آسانسور

آسانسورها با توجه به نوع و کاربردی که دارند در بیمارستان ها و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری برای جابجایی نصب می شوند. انواع آسانسور به شرح ذیل است:

آسانسور کششی

آسانسور کششی
آسانسور کششی

قدیمی ترین آسانسور، آسانسور کششی است که برای استفاده در ارتفاعات بلند به دلیل حرکت نرم و روان و سرعت بالای آن نصب می شود.

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک
آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک علاوه بر جابجایی افراد برای جابجایی وسایل سنگین نیز کاربرد دارد. از این نوع آسانسور برای مسافت های کم و حمل وسایل با ظرفیت بالا استفاده می شود. برای نصب آسانسور هیدرولیک فضای کمی لازم و به موتورخانه نیاز نیست. قدرت این نوع آسانسورها در مقایسه با آسانسورهای کششی بیشتر و دارای امنیت بالایی هستند و به همین دلیل بیشتر از آسانسور کششی کاربرد دارد.

آسانسور MRL

آسانسور MRL
آسانسور MRL

امروزه آسانسورهای MRL جایگزین آسانسورهای قدیمی شده است. این آسانسور به موتورخانه نیاز ندارد و به وسیله موتور کوچک و سبک حرکت می کند. این آسانسور از پرکاربردترین آسانسورها در کشور آمریکا است.

آسانسور مغناطیسی

آسانسور مغناطیسی
آسانسور مغناطیسی

آسانسور مغناطیسی نوعی آسانسور است که با متصل شدن برق به استاتور میدان مغناطیسی ایجاد و باعث حرکت کابین آسانسور می شود. ایمنی آسانسور مغناطیسی نسبت به نوع آسانسور معمولی بیشتر و قیمت آن گران تر است.

آسانسور اینترنتی

آسانسور اینترنتی
آسانسور اینترنتی

با پیشرفت تکنولوژی، آسانسورهای پیشرفته در جابجایی افراد و وسایل به کار گرفته شده است. آسانسورهای پیشرفته شامل آسانسور اینترنتی، دوقلو، هوشمند و آسانسور سبز است. هریک از این نوع آسانسورها کاربردهای خاصی دارند. آسانسور اینترنتی در مورد کارکرد و عوامل ایجاد خرابی و ساییدگی قطعات آسانسور اطلاعاتی کسب و این اطلاعات را تحلیل کرده و مدت زمان نگهداری آسانسور را نشان می دهد.

آسانسور دو قلو

آسانسور دو قلو
آسانسور دو قلو

آسانسور دوقلو از دو آسانسور معمولی با قرارگیری در یک شفت مشترک و با کارایی مستقل ساخته شده است. برای کاهش سرعت کابین های آسانسور به وسیله تجهیزات جانبی و موتور کوچک می توان در مصرف انرژی برق صرفه جویی کرد.

آسانسور هوشمند

آسانسور هوشمند
آسانسور هوشمند

در آسانسورها نیز از تکنولوژی جدید و پیشرفته استفاده می شود. در آسانسورهای هوشمند به وسیله فشار دکمه مقصد انتخاب می شود. سپس با روشن شدن نمایشگر فرد راهنمایی لازم برای استفاده از سریع ترین آسانسور برای رسیدن به مقصد را به دست می آورد. از آسانسور هوشمند در مکان های شلوغ و پرتردد استفاده و در ساعت های مختلف به حالت های مختلف قابل تنظیم است.

آسانسور سبز

آسانسور سبز
آسانسور سبز

آسانسور سبز نوع جدیدی از آسانسورها برای ذخیره انرژی ساخته شده است. این نوع آسانسور در مقایسه با آسانسور هیدرولیکی هشتاد درصد کمتر انرژی مصرف می کند. در آسانسور سبز سنسورهایی وجود دارد که در مواقعی که آسانسور حرکت نمی کند، چراغ ها، موسیقی و تهویه آسانسور خاموش می شود.

پیوند های اشتراک گذاری پست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه