قیمت کابین آسانسور شیشه ای کوچک، بزرگ و گردد + لیست موارد مهم و استاندارد

قیمت کابین آسانسور شیشه ای کوچک، بزرگ و گرد + لیست موارد مهم و استاندارد

آسانسورهای شیشه ای یکی از زیباترین آسانسورها هستند و استفاده از آن ها جلوه خاصی به نمای ساختمان می دهد. این آسانسورها از یک کابین شیشه ای برخوردارند که از جنس نوعی شیشه مقاوم ساخته شده است. کابین آسانسور می تواند در یک سمت و یا چند سمت از جنس شیشه ساخته شود. افراد در حین استفاده از این نوع آسانسور به فضای بیرون مسلط هستند و می توانند از مناظر اطراف لذت ببرند.

در ادامه مطلب از سایت آسانسور سخاوت اطلاعاتی درخصوص قیمت کابین آسانسور شیشه ای و نکات مهم در خرید آن به شما ارائه خواهیم داد. همراه ما باشید!

جنس کابین اسانسور شیشه ای

جنس کابین اسانسور شیشه ای
جنس کابین اسانسور شیشه ای

شیشه استفاده شده در ساخت کابین آسانسور شیشه ای از جنس لمینت است. شیشه لمینت مقاومت زیادی در برابر هرگونه ضربه و فشار دارد و در زمان وقوع حوادث طبیعی هیچ آسیبی به سرنشینان آسانسور وارد نمی شود.

البته درخصوص آسانسورهای شیشه ای خانگی، امکان استفاده از شیشه سکوریت هم وجود دارد، اما مقاومت آن به هیچ عنوان با لمینت برابری نمی کند.

شیشه های لمینتی در برابر تغییرات دمایی هم به شدت مقاوم هستند و می توانند بهترین گزینه برای طراحی اسانسور در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به شمار روند.

حتما مشاهده کنید : جهت اخذ خدمات و طراحی آسانسور شرکت یا منزل خود با ما همراه باشید

انواع کابین اسانسور شیشه ای

کابین آسانسور شیشه ای می تواند در دو نوع گرد یا مربعی طراحی شود. کابین اسانسور مربعی بیشتر برای محیط های اداری، شرکت ها و ساختمان های دو طبقه یا سه طبقه استفاده می شوند. برای نصب این نوع اتاق آسانسور ابتدا محل مورد نظر به درستی اندازه گیری شده و سپس کابین با همان ابعاد طراحی خواهد شد.

کابین های گرد معمولا با نوع خاصی از شیشه ساخته می شوند که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و می توان حالتی قوسی و نیم دایره به آن ها داد. توجه داشته باشید که شیشه ها در طراحی این نوع اتاق اسانسور از حالت تخت خود خارج می شوند، به همین دلیل تست آونگی شیشه در این مدل کابین الزامی است.

قیمت کابین آسانسور شیشه ای

قیمت کابین آسانسور شیشه ای
قیمت کابین آسانسور شیشه ای

قیمت کابین آسانسور شیشه ای نسبت به دیگر انواع کابین آسانسور اندکی بیشتر است. چرا که این نوع کابین از جذابیت خاصی برخوردار بوده و جلوه بی نظیری به نمای ساختمان شما می دهد.

به طور کلی عواملی مانند جنس شیشه استفاده شده، ابعاد و ظرفیت کابین، نوع کابین، قیمت موتور اسانسور، سرعت آسانسور و… روی قیمت این نوع کابین تاثیر می گذارند.

نکات مهم در خرید کابین آسانسور شیشه ای

در زمان خرید کابین آسانسور شیشه ای حتما باید به جنس شیشه استفاده شده در ساخت آن توجه داشته باشید. چرا که میزان مقاومت کابین ارتباط مستقیمی با سلامتی و حتی جان افراد دارد.

نکته مهم دیگر در خرید کابین آسانسور شیشه ای، توجه به هماهنگی اسانسور با فضای ساختمان است. با توجه به طراحی دکوراسیون ساختمان خود و همچنین میزان فضایی که در اختیار دارید، می توانید یک کابین گرد و یا مربعی انتخاب نمایید.

علاوه بر این موارد، سعی کنید حتما برای خرید و اطلاع از قیمت کابین آسانسور به یک مرکز فروش معتبر مراجعه نمایید که از کیفیت کابین و همچنین مناسب بودن قیمت آن اطمینان کامل داشته باشید.

پیوند های اشتراک گذاری پست

گفتگو کنید

1 نظر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه