IMG

آسانسور گنبد آسمان نما

امروزه در اخبار شاهد شنیدن رخدادهای عجیبی هستیم که گاها ممکن است با شنیدن آنها به سرعت زیاد رشد علم و تکنولوژی پی ببریم. آسانسور گنبد آسمان نما یکی از همان خبرهایی می باشد که قطعا با شنیدن آن هرکسی تعجب خواهد کرد، پس با ما تا انتهای این گزارش جذاب همراه باشید.

اگر مسیرتان به استکهلم افتاد، حتما از ساختمان کروی اریکسون (مربوط به شرکت مخابراتی اریکسون)، بزرگترین ساختمان کروی جهان بازدید کنید. کاربرد اصلی این سازه عجیب برگزاری بازیهای لیگ جهانی هاکی روی یخ، فوتسال و کنسرت‏های موسیقی است اما جاذبه های متفاوت این ساختمان شما را به علاقه مند به حرکت به سوی بالای این کره میکند. البته برای رفتن به بالاترین طبقه آن حتما نیاز به آسانسورهای خاص و ویژه ای خواهید داشت و از این طریق با آسانسورهای آسمان نما آشنا می‏شوید!

کابین آسانسور گنبد آسمان نما چه شکلی می باشد؟

کابین های کروی و شیشه ای این آسانسور با ظرفیت ۱۶ نفر، هر ۱۰ دقیقه یکبار حرکت کرده و به مدت ۳۰ دقیقه مسافرین را مجذوب زیبایی حاصل از ترکیب مهندسی و هنر می‏نماید. هنگامی که کابین آسانسور در بالاترین قسمت ساختمان کروی اریکسون به ارتفاعی حدود ۱۳۰ متر از سطح دریا خواهید رسید و در آنجا علاوه بر استفاده از رستوران و کافی شاپ می‏توانید یک نمای پانورامیک زیبا از تمام شهر استکهلم داشته باشید.

آسانسور گنبد آسمان نما
آسانسور گنبد آسمان نما

آسانسور کروی شکل گنبد آسمان نما

ما امروز در گزارش آسانسور گنبد آسمان نما سعی نمودیم شما را با این سازه جذاب و دیدنی آشنا نماییم. اگر از این مکان دیدن کردید حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پیوند های اشتراک گذاری پست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه