Schindler UV CleanAIR

تکنولوژی جدید شرکت شیندلر Clean Mobility

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که مدام در حال تغییر است و امروزه نحوه ارتباط و تعامل ما با یکدیگر به سرعت شکل می‌گیرد. چالش های جدیدی وجود دارد که ما یاد می‌گیریم چگونه فضاهای عمومی را با حفظ ایمنی به راحتی با هم به اشتراک بگذاریم. از این رو تکنولوژی جدید شرکت شیندلر Clean Mobility باعث به وحود آمدن نو آوری جذابی ذر صنعت آسانسور شده است. 

تکنولوژی Clean Mobility شرکت شیندلر

به همین دلیل است که ما به مردم کمک می‌کنیم تا از راه حل مبتکرانه Clean Mobility شرکت شیندلر استفاده کنند. محصول جدیدی از آسانسورهای شیندلر در راه است. اپلیکیشن تلفن همراه Elevate me به مسافران این امکان را می‌دهد تا بدون تماس فیزیکی و تنها با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود از آسانسورها استفاده کنند. ما پکیجی کامل را به شما ارائه می‌دهیم.

راه حل end-to-end

اپلیکیشن cloud & connectivity شرکت شیندلر

اپلیکیشن cloud & connectivity شرکت شیندلر
اپلیکیشن cloud & connectivity شرکت شیندلر

از اپلیکیشن بهcloud & connectivity  و اتصال به برچسب تنظیم شده با برچسب QR کد. سیستم عامل استفاده از آسانسور بدون تماس فیزیکی با شیندلر به واقعیت تبدیل می‌شود، مسافران می‌توانند با یک کلیک ساده مقصد خود را انتخاب کنند و از یک سواری ایمن لذت ببرند. به سادگی باید انگشت خود را به پنل نزدیک کنید تا صفحه فعال شود.

حسگر یکپارچه می‌تواند فعل و انفعالات را از فاصله ۱ تا ۳ سانتی متری تشخیص دهد. Clean Cover  Schindlerیک محافظ ضد باکتری است که سطوح را می‌پوشاند. هنگامی که مسافران آسانسور را لمس ‌کنند، عوامل خنثی کننده بیماری های مسری ( حتی شایع ترین آنها) کاهش می‌یابد و از انتقال باکتریها تا ۹۹٪ جلوگیری می‌کند و باعث سهولت در تمیز کردن صفحات نیز می‌شود.

با استفاده از فناوری پورتابل، تمام بازدیدکنندگان و عموم مستاجران می‌توانند از طریق شیندلر سفر کنند. فقط با استفاده از تلفن همراه یا کارت دسترسی شخصی مطمئن؛ بدون تماس فیزیکی و کاملا بهداشتی؛ کابین‌ آسانسور از جنس چوب ساج که ضعیف است نیز می‌تواند به راحتی تنظیم شود تا حداکثر تعداد مسافر را در هر کابین جای دهد.به منظور حمایت از اقدامات فاصله گذاری اجتماعی،  Schindler UV CleanAIRیک سیستم تصفیه هواست، که هوای کابین آسانسور را با استفاده از نور UVC، تازه و بهداشتی نگه می‌دارد.

فن آوری کارآمد در برابر ویروس‌ها، باکتری‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های بیماری زا. این سیستم به طور خودکار و در زمان‌های مختلف فعال می‌شود؛ تا در طول روز از پاکیزگی هوا اطمینان حاصل کند. تکمیل مراحل بهداشتی فقط در چند دقیقه با استفاده از علم پزشکی.

Schindler UV CleanCar

Schindler UV CleanCar یک سیستم مبتکرانه است، که از اشعه‌های فرابنفش UVC استفاده می‌کند. نور، برای از بین بردن باکتری‌ها و ویروس‌ها در آسانسورها. این فرایند بسیار موثر است. حتی برای پاکسازی سطوح در کابین‌ها، مانند: پنل‌های دکمه‌ای و هندریلس به لطف سه سنسور داخلی ناشناخته.

یک راه حل بهداشتی و ایمن برای سفرها ارائه می‌دهد. در حقیقت، فقط هنگام خالی بودن آسانسور و در حالت آماده باش کابین را تمیز می‌کند.

 Schindler CleanSpaceبا تنظیم حداکثر ظرفیت بار (Full load capacity)، به حفظ فاصله گذاری اجتماعی کمک می‌کند. به منظور جلوگیری از شلوغ شدن کابین‌ها هنگام تکمیل ظرفیت؛ در مسیر برای سوار کردن مسافر اضافی متوقف نمی‌شود، در عوض؛ مسافران مستقیماً در اپلیکیشن، تماسهای اطلاع رسانی را ثبت می‌کنند که به کاهش میزان اشغال کابین در آسانسور کمک می‌کند. بدون نصب هرگونه سخت افزار جدید.

راه حل Schindler Clean Mobility بهداشت و ایمنی را در قلب نوآوری جای می‌دهد تا مسافران را با دنیای در حال تغییر شهری سازگار کند.

پیوند های اشتراک گذاری پست

Share on whatsapp
Share on telegram

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه