تلفن خرابی آسانسور؛ آسانسور سخاوت معتبرترین مرکز تعمیرات در ایران

تلفن خرابی آسانسور؛ آسانسور سخاوت معتبرترین مرکز تعمیرات در ایران

هنگامی که آسانسور خراب می شود می تواند باعث آسیب جدی به مسافران شود. برای کاهش خطرات ناشی از خرابی آسانسور باید به تعمیرکار ماهر مراجعه کنید و همیشه تلفن خرابی آسانسور را نزد خود داشته باشید. شرکت آسانسور سخاوت خدمات جامعی را در زمینه تعمیر آسانسور ارائه می دهد. برخی از انواع خرابی آسانسور در ادامه آمده است.

برای انجام خدمات تعمیرات و سرویس آسانسور از طریق شماره تماس های زیر اقدام به برقرار ارتباط فرمایید.

واحد تعمیرات: ۰۹۳۰۷۰۸۰۶۳۳-۰۲۱۴۶۸۹۷۳۹۵

انواع خرابی آسانسور

انواع خرابی آسانسور
انواع خرابی آسانسور
  • قطعی برق: هنگامی که آسانسور به دلیل قطع برق ناگهانی متوقف می شود، مسافران داخل آن اغلب در حال تکان خوردن هستند که می تواند باعث آسیب شدید شود.
  • توقف های ناگهانی: توقف های ناگهانی یا در نتیجه قطع برق و یا به دلیل نگهداری نامناسب آسانسور رخ می دهد. هنگامی که آسانسور به هر طبقه می رسد برنامه ریزی شده است که به آرامی متوقف شود. هنگامی که این برنامه ریزی نادرست است یا خرابی الکتریکی وجود دارد، مسافران ممکن است سقوط کنند یا آسیب ببینند. در چنین مواقع دانستن تلفن خرابی آسانسور ضروری است.
  • باز نشدن درها: هنگامی که درهای محفظه هنگام توقف باز نمی شوند، می تواند به سرعت برای مسافرانی که در داخل کابین محبوس شده اند بسیار ناراحت کننده شود. افراد مبتلا به کلاستروفوبیا یا اختلالات اضطرابی ممکن است دچار هراس شوند. اگر هوا گرم باشد، افراد مسن ممکن است شروع به احساس تنگی نفس کنند. در نهایت، اگر مسافران در مضیقه باشند و مدت طولانی در آسانسور گیر کرده باشند، ممکن است واجد شرایط درخواست خسارت باشند.
  • ماشین‌آلات ضعیف: آسانسور ماشین پیچیده‌ای است که برای اطمینان از عملکرد صحیح کابین، کابل‌ها، قرقره‌ها، تله‌های هوا، برنامه‌نویسی و سایر قسمت‌ها به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارد. اگر یک صاحبخانه یا تکنسین نتواند تعمیر و نگهداری و تعمیرات مناسب را انجام دهد، افراد در معرض خطر بیشتری برای آسیب دیدن آسانسور هستند. بنابراین باید به تلفن خرابی آسانسور دسترسی داشته باشند.

اهمیت تعمیر و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری منظم، نظارت و آزمایش آسانسور می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند. آسانسورها فقط به ما کمک نمی‌کنند تا مکان‌ها را کمی سریع‌تر به دست آوریم بلکه آنها زندگی شهری متراکم را امکان‌پذیر کرده و امکان ساخت کارآمد سازه‌های مرتفع را در سراسر جهان فراهم می‌کنند. با این حال، اگر ملک شما دارای آسانسور کند، شکسته یا معیوب باشد، می تواند زندگی شما را مختل کند.

آسانسورها صدها قطعه متحرک پیچیده دارند که بسیاری از آنها برای اطمینان از عملکرد صحیح، نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. نگهداری منظم سیستم های آسانسور به صاحبان ساختمان اجازه می دهد تا مشکلات کوچک را قبل از اینکه به مشکلات بزرگ تبدیل شوند برطرف کنند، هزینه های تعمیر را کاهش داده و طول عمر تجهیزات را تا حد زیادی افزایش می دهد.

تعمیر و نگهداری همچنین نحوه عملکرد آسانسور را بهبود می بخشد، زیرا آسانسورهای به خوبی نگهداری شده، معمولا سریعتر هستند و تجربه بسیار بهتری را برای کاربران فراهم می کنند.

مطمئن شوید که آسانسورهای ساختمان در شرایط خوب و کارآمد هستند و در صورت نیاز به تلفن خرابی آسانسور دسترسی دارید. برای انجام این کار، باید چند سوال بپرسید، از جمله اینکه هر آسانسور چند ساله است و هر چند وقت یک بار توسط یک متخصص واجد شرایط بازرسی و نگهداری می شود.

اگر هنوز ملکی را اجاره نکرده اید یا خریداری نکرده اید، یا در حال تصمیم گیری بزرگ در مورد ساختمانی با آسانسور هستید، باید قبل از انتخاب نهایی، وضعیت آنها را در نظر بگیرید. این امر به ویژه در سازه‌ها یا ساختمان‌های بلندی که ممکن است با تعداد زیادی از افراد مسن یا ناتوان سروکار داشته باشند، صادق است.

بررسی دوره ای آسانسورها توسط مالک

بررسی دوره ای آسانسورها توسط مالک
بررسی دوره ای آسانسورها توسط مالک

درحالی که تعمیر آسانسور فقط باید توسط تکنسین های دارای مجوز انجام شود، مالکان ساختمان و مدیران املاک باید به طور دوره ای در هر یک از ساختمان هایی که مدیریت می کنند سوار آسانسور شوند. این سواری‌ها می‌توانند اطمینان حاصل کنند که مشکلات کوچک‌تر، مانند معیوب بودن چراغ‌ها، مشکلات سیم‌کشی دکمه‌ها، یا مشکلات جزئی درب، قبل از اینکه منجر به تصادف یا هزینه های بالا شوند، زود برطرف می‌شوند.

از نظر آماری، آسانسورها بسیار ایمن هستند؛ در واقع، ایمن تر از پله ها. با این وجود، تعمیر و نگهداری به دلیل اینکه از حوادث جلوگیری می کند ضروری است و مسئولیت مالکان یا مدیران ساختمان را کاهش می دهد. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری منظم به جلوگیری از خرابی های معمول تجهیزات کمک می کند و در دراز مدت در زمان و هزینه مالک صرفه جویی می کند. مالکان باید تلفن خرابی آسانسور را در دسترس افراد قرار دهند.

ضرورت انتخاب تعمیرکار حرفه ای

آسانسور برای حمل و نقل انسان به اندازه اتومبیل ضروری است و مانند سایر اشکال حمل و نقل موتوری، باید به طور منظم توسط تعمیرکاران حرفه ای سرویس شوند. ست لیف بهترین خدمات فنی و مهندسی را در زمینه تعمیر آسانسور و تولید قطعات با کیفیت ارائه می دهد.

پیوند های اشتراک گذاری پست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه