بورس لوازم آسانسور

بورس لوازم آسانسور در تهران کجاست؟ آدرس و لوکیشن

اگر به دنبال خرید قطعات و لوازم آسانسور هستید بهتر است به بورس لوازم آسانسور در تهران مراجعه کنید. قطعات آسانسور بسیار تخصصی بوده و در هر جایی پیدا نمی‌شوند. همچنین خرید از مرکز اصلی پخش قطعات به شما کمک می‌کند خیلی سریع و فوری قطعات باکیفیت را خریداری کنید.

بورس لوازم آسانسور در تهران کجاست؟

لوازم و قطعات آسانسور نیز مانند دیگر ابزارها و قطعات، بورس مخصوص به خود در تهران دارد. در غرب تهران در محدوده بزرگراه فتح و در شرق تهران در محدوده خیابان دماوند بورس لوازم آسانسور قرار دارد. اگر آسانسور آپارتمان شما دچار مشکل شده است و یکی از قطعات آن خراب است می‌توانید برای خرید قطعات به این مناطق بروید.

اگر قصد خرید پکیج کامل آسانسور را دارید بهتر است به شرکت‌های معتبر فروش آسانسور مراجعه کنید. در هنگام خرید قطعات به برند و اعتبار سازنده قطعه توجه کنید. بسیاری از قطعات ممکن است اصل نبوده و گارانتی آن‌ها تمام‌شده باشد.

برای خرید بهتر می‌توانید به شرکت‌های واردکننده و سازنده قطعات آسانسور مراجعه کنید. مشورت گرفتن از تکنسین‌های حرفه‌ای و تعمیر آسانسور نیز به شما کمک می‌کند.

برای خرید قطعات به چه نکاتی توجه کنیم؟

آسانسور یکی از دستگاه‌های مهم در هر ساختمان است. ایمنی و کارکرد درست آن بسیار مهم است و هرگونه خطا باعث خسارات مادی و جانی می‌شود.

در هنگام مراجعه به بورس لوازم آسانسور و خرید قطعات به نکات زیر توجه کنید:

  • بهتر است خرید و تأمین قطعه را به تکنسین سرویس و تعمیر آسانسور بسپارید تا از شرکت معتبر قطعات دارای گارانتی را تهیه کند.
  • قطعات باید اصل بوده و گارانتی داشته باشند.
  • نام برند آسانسور را با قطعات تطبیق دهید.
  • بهتر است برای خرید به‌صورت حضوری بروید تا از سالم بوده قطعه مطمئن شوید.
بورس لوازم آسانسور
بورس لوازم آسانسور

چرا باید از بورس لوازم آسانسور خرید کنیم؟

بورس قطعات آسانسور برای خرید قطعات اهمیت زیادی دارد. بسیاری از شرکت‌های معتبر نمایندگی فروش داشته و قطعات اصل را همراه با گارانتی به فروش می‌رسانند. نصابان، تعمیرکاران و مدیران ساختمان برای خرید قطعات به این مراکز مراجعه می‌کنند.

به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید قطعات اصلی آسانسور مانند موتور، ریل، درب، کابین، تابلو فرمان بهتر است به شرکت‌های معتبر فروشنده این قطعات مراجعه کرد. این قطعات نقش مهمی در کارکرد درست آسانسور دارند و این شرکت‌ها قطعات اصل و باکیفیت را به شما ارائه می‌دهند.

همچنین نصب این قطعات نیاز به مهارت و تجربه دارد. شرکت فروشنده قطعات آسانسور اغلب خدمات نصب و راه‌اندازی نیز داشته و تکنسین مربوطه را برای تعویض و نصب قطعات اعزام می‌کند.

خرید اینترنتی قطعات آسانسور

بسیاری از نمایندگان معتبر فروش قطعات آسانسور، سایت فروش اینترنتی نیز دارند. برای جلوگیری از اتلاف وقت و خرید آسان می‌توانید به این سایت‌ها و فروشگاه‌ها مراجعه کنید.

با انتخاب شرکت معتبر و رضایت از خدمات آن می‌توانید سرویس، تعمیر، نگهداری و خرید دیگر قطعات را از شرکت مربوطه انجام دهید.

کلام پایانی

آسانسور ۵ قطعه اصلی دارد که بیشترین هزینه و قیمت را نیز دارند. اغلب آسانسورهای موجود در ایران از نوع گیربکسی و گیرلس هستند و قطعات آن توسط شرکت‌های واردکننده در بورس لوازم آسانسور تهران عرضه می‌شود. بهتر است قطعات آسانسور را از شرکتی که آسانسور را نصب و راه‌اندازی کرده است و یا شرکت‌هایی که در این زمینه سابقه طولانی دارند تهیه کنید.

پیوند های اشتراک گذاری پست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه